Aktivní bezpečnost sítě

Koncept Aktivní bezpečnost sítě představuje ucelené řešení pro zabezpečení a správu datových sítí jak rozsáhlejších organizací, tak i menších firem. Vedle široce rozšířených nástrojů v sobě koncept Aktivní bezpečnost sítě integruje další důležité nástroje pro monitoring a pokročilou bezpečnostní analýzu sítě, správu IP adresního prostoru, poskytování základních síťových služeb, řízení přístupu do sítě. Koncept respektuje běžné fungování a zvyklosti organizací v oblasti informačních technologií při práci s daty. Zároveň předpokládá koexistenci s již implementovanými standardními bezpečnostními komponentami ochrany perimetru a klientů.

Aktivní bezpečnost sítě

Ochrana perimetru

Ochrana klientů

Infrastrukturní monitoring

L2 monitoring

Flow monitoring

Aplikační monitoring

DDI

NAC

NBA

SIEM

Log Management

Security Operation Centre

Řešení a služby konceptu Aktivní bezpečnost sítě

Flowmon

Kompletní řešení pro monitorování a bezpečnost počítačových sítí. Monitorování sítě na základě datových toků pro střední a velké firmy, vládní a akademické instituce, poskytovatele internetu a služeb (ISP) i datacentra.

AddNet

Systém pro IP správu rozsáhlých sítí, kde je vyžadována vysoká míra provozní spolehlivosti. Unikátní DDI/NAC nástroj pro řádové zvýšení efektivity správy IP adresního prostoru a řízení bezpečnosti přístupu v rozsáhlých sítích.

NetSHIELD

Řešení pro řízení přístupu mobilních i pevných zařízení. Umožňuje získat přehled a kontrolu nad nedůvěryhodnými síťovými aktivitami prostřednictvím dynamického řízení všech zařízení v síti.

Malé a střední firmy

Ochrana koncových stanic a síťových zařízení před online hrozbami v rámci vlastní sítě i ve veřejných sítích. Ochrana ve více vrstvách včetně cloudového firewallu na ochranu aplikací, portů, protokolů, síťových služeb a IP adres.

Analýza datové sítě

Podrobná zpráva o stavu analyzované sítě z provozního a bezpečnostního hlediska. Cílem analýzy je odhalení provozních a bezpečnostních problémů a doporučení postupů pro zajištění bezchybného fungování sítě.

Kybernetická bezpečnost

Souhrnná analýza, popisující rozsah toho, jaké má vaše organizace předpoklady i slabiny v připravenosti řešení a nástrojů kybernetické bezpečnosti. Hloubkové ověření organizačních a technických opatření.

Chcete se na něco zeptat? Potřebujete s něčím poradit?

Kontaktujte nás

Proč zvolit Mopos Communications?

Dlouholeté zkušenosti

Více než 30 let na českém trhu v oblasti elektronických systémů, komunikačních technologií a systémů pro města a obce.

Kvalita na prvním místě

Kvalitní firemní zázemí tvořené specialisty s mnohaletou praxí a vyškolenými techniky.

Přidaná hodnota

Ucelená nabídka produktů a služeb. Profylaktické, servisní a revizní činnosti jako nedílná součást nabídky služeb.