Aktuality

zpět na Region Šumava

Užijte si půl roku internet za nejnižší možnou cenu!

Všem novým klientům nabízíme prvních 6 měsíců připojení k internetu za cenu tarifu Mopos BASIC. Akční nabídka platí pro jakýkoliv vybraný tarif. Podmínkou je pouze uzavření smlouvy na 24 měsíců.
Více informací

Navýšení rychlostí připojení k internetu

Od prosince 2015 opět výrazně navyšujeme rychlosti přípojek k internetu. Také jsme se rozhodli zpřehlednit nabídku služeb, takže nyní v naší nabídce naleznete pouze 4 tarify s označením BASIC (sloučení původních tarifů Mopos 1 a Mopos 2), STANDARD (původně Mopos 5), PROFI (původně Mopos 8) a MAX (původně Mopos 12). Z hlediska cen se pro stávající klienty nic nemění. V blízké budoucnosti plánujeme další zlepšení kvality přípojek, dostupnosti servisu a rozšíření nabídky o nové služby.
Více informací

Připojení k internetu již od 217 Kč měsíčně *

Připojte se k internetu rychlostí až 16 Mbps za skvělé ceny. Z našich tarifů si vybere každý. Jak ten, kdo preferuje rychlost, tak ten, kdo chce ušetřit. Ke všem tarifům navíc nabízíme možnost levného telefonování prostřednictvím internetu (technologie VoIP). Více informací naleznete v ceníku služby.
* Měsíční platba u tarifu Mopos BASIC při předplatném na 1 rok.
Více informací

Zařízení a instalace přípojky zdarma

Novým zájemcům o připojení nabízíme přijímací zařízení a standardní instalaci přípojky zcela zdarma. Podmínkou pro využití této nabídky je podpis smlouvy na 24 měsíců a tarif Mopos STANDARD a vyšší.

Získejte až 3 měsíce připojení k internetu zdarma

Stávajícím klientům nabízíme možnost získat až 3 měsíce připojení k internetu zdarma. Nabídka platí při prodloužení smlouvy o 24 měsíců (3 měsíce zdarma) resp. 12 měsíců (1 měsíc zdarma). Podmínkou je setrvání u stávajícího tarifu popř. přechod na vyšší tarif.

Přejděte zdarma na 5 GHz technologii

Klienti s přípojkou na technologii 2,4 GHz, u kterých opakovaně dochází k technickým problémům (zarušení lokality), mají možnost bezplatně přejít na technologii 5 GHz. Ta umožňuje větší datovou propustnost, vykazuje vyšší spolehlivost a odolnost proti rušení signálu. Přechod na technologii 5 GHz nabízíme také těm klientům, kteří chtějí přejít na vyšší tarif, ale stávající technologie to neumožňuje. Podmínkou pro bezplatný přechod je prodloužení smlouvy o 24 měsíců a přechod na tarif Mopos STANDARD a vyšší.

Nové telefonní číslo Dispečinku

S platností od 1.7.2011 dochází ke změně telefonního čísla Dispečinku společnosti Mopos Communications a.s. Nové telefonní číslo Dispečinku je 464 007 799. Linka slouží k nahlášení jakéhokoliv technického problému se službami a rovněž k zajištění technické podpory.

Kontaktujte nás

Pokud máte nějaký dotaz, připomínku nebo potřebujete poradit, neváhejte nás oslovit.

Pokračovat

Aktivní bezpečnost sítě

Představujeme koncept, který pokrývá veškeré potřeby rozsáhlejších organizací na zajištění monitoringu, správy IP adresního prostoru, zvýšení provozní spolehlivosti a výkonu […]

Více

Moderní tvář veřejného osvětlení

Městům a obcím nabízíme dodávky nebo rekonstrukci osvětlení místních komunikací, chodníků a veřejných prostranství. Vše od návrhové studie až po […]

Více

Revitalizace obecního rozhlasu

Zmodernizovat obecní rozhlas nemusí být vždy nákladná záležitost. Pokud máte v obci drátový (100V) obecní rozhlas nebo starší bezdrátový rozhlas […]

Více

Objevte skryté rezervy v úsporách energií a vody

Zajímají vás úspory ve spotřebě energií a vody? Seznamte se s Centrálním Energetickým Managementem (CEM), systémem pro monitorování spotřeby elektřiny, […]

Více