Technologie pro města a obce

Revitalizace obecních rozhlasů. Modernizace veřejného osvětlení. Vše od návrhové studie až po dodávku a instalaci vybraného řešení. Tvorba pasportů a technicko-ekonomických studií systémů obecního rozhlasu a veřejného osvětlení.

„Slyšet a vidět!“

Úvodní stránka/Technologie pro města a obce

OBECNÍ ROZHLASY

Zajímáte se o pořízení nového systému bezdrátového obecního rozhlasu? Nebo potřebujete zmodernizovat stávající rozhlas v obci a rozšířit ho o nové funkce a možnosti? Zmodernizovat obecní rozhlas nemusí být vždy nákladná záležitost. Pomůžeme vám najít vhodné řešení včetně jeho vlastní realizace.

více informací

VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ

Modernizace veřejného osvětlení v obcích a městech může přinést úsporu nákladů na elektrickou energii ve výši až 80% oproti tradičním systémům osvětlení. Nabízíme vám ucelené řešení modernizace či rekonstrukce soustavy veřejného osvětlení zohledňující její současný stav, vaše možnosti a priority.

více informací

VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ

Modernizace veřejného osvětlení v obcích a městech může přinést úsporu nákladů na elektrickou energii ve výši až 80 % oproti tradičním systémům osvětlení. Nabízíme vám ucelené řešení modernizace či rekonstrukce soustavy veřejného osvětlení zohledňující její současný stav, vaše možnosti a priority.

více informací

PASPORTIZACE