Technologie pro města a obce

Revitalizace obecních rozhlasů. Modernizace veřejného osvětlení. Vše od návrhové studie až po dodávku a instalaci vybraného řešení. Tvorba pasportů a technicko-ekonomických studií systémů obecního rozhlasu a veřejného osvětlení.

„Slyšet a vidět!“

Úvodní stránka/Technologie pro města a obce

Zajímáte se o pořízení nového systému bezdrátového obecního rozhlasu? Nebo potřebujete zmodernizovat stávající rozhlas v obci a rozšířit ho o nové funkce a možnosti? Zmodernizovat obecní rozhlas nemusí být vždy nákladná záležitost. Pomůžeme vám najít vhodné řešení včetně jeho vlastní realizace.

Modernizace veřejného osvětlení v obcích a městech může přinést úsporu nákladů na elektrickou energii ve výši až 80% oproti tradičním systémům osvětlení. Nabízíme vám ucelené řešení modernizace či rekonstrukce soustavy veřejného osvětlení zohledňující její současný stav, vaše možnosti a priority.

VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ

Modernizace veřejného osvětlení v obcích a městech může přinést úsporu nákladů na elektrickou energii ve výši až 80 % oproti tradičním systémům osvětlení. Nabízíme vám ucelené řešení modernizace či rekonstrukce soustavy veřejného osvětlení zohledňující její současný stav, vaše možnosti a priority.

Pasport ve smyslu přehledné evidence jednotlivých bodů technické infrastruktury je pro obec či město základním dokumentem pro správu, optimalizaci a rozvoj systémů jako jsou obecní rozhlasy a veřejné osvětlení. Nabízíme vám vytvoření pasportu na míru včetně jeho následné implementace do GIS systému.

Chcete se na něco zeptat? Potřebujete s něčím poradit?

Proč zvolit Mopos Communications?

Dlouholeté zkušenosti

Více než 30 let na českém trhu v oblasti elektronických systémů, komunikačních technologií a systémů pro města a obce.

Kvalita na prvním místě

Kvalitní firemní zázemí tvořené specialisty s mnohaletou praxí a vyškolenými techniky.

Přidaná hodnota

Ucelená nabídka produktů a služeb. Profylaktické, servisní a revizní činnosti jako nedílná součást nabídky služeb.