O společnosti

Úvodní stránka/O společnosti

Základní údaje

Kariéra

Projekty

Certifikáty

Ke stažení

Základní údaje

V oblasti elektronických systémů, komunikačních technologií a systémů pro města a obce působí společnost Mopos Communications, a.s. na českém trhu již od roku 1990. Za tu dobu se nám podařilo vybudovat kvalitní firemní zázemí tvořené specialisty s mnohaletou praxí a vyškolenými techniky. Nabízíme ucelenou nabídku produktů a služeb a dlouholeté zkušenosti z hlediska poradenství, návrhu řešení a vlastní realizace.

Název: Mopos Communications, a.s.

Právní forma: akciová společnost zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl B, vložka 2122

Sídlo firmy: Rokycanova 2921, 530 02 Pardubice, Česká republika

IČO: 26222396

DIČ: CZ26222396

Kontakty

Kariéra

V současné době hledáme pracovníky na pozice:

Náplň práce:

– aktivní vyhledávání a získávání nových klientů a udržování vztahů se stávajícími klienty v oblasti datových komunikací a bezpečnosti
– úzká spolupráce s technickým oddělením, tvorba nabídek a kalkulací, vedení obchodních jednání
– aktivní podíl na obchodní a marketingové strategii v přidělené produktové oblasti

Požadujeme:

– min. SŠ vzdělání
– víceletou praxi na obdobné pozici
– znalost informačních a komunikačních technologií se zaměřením na bezpečnost
– oceníme zkušenosti s produkty typu Flowmon, AddNet, NetSHIELD apod.
– výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
– orientaci na zákazníka a výsledek
– pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, schopnost samostatné práce
– ochotu učit se a rozvíjet v nových oblastech
– řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

– zajímavou práci na hlavní pracovní poměr
– motivující finanční ohodnocení
– dovolenou nad zákonný rámec
– zaškolení
– notebook, mobilní telefon a osobní automobil
– příjemný pracovní kolektiv
– zázemí stabilní ryze české společnosti
– nástup dle dohody

Pomocné montážní a stavební práce v oblasti: veřejné osvětlení, obecní rozhlasy, strukturovaná kabeláž apod.

Požadujeme:
– bezúhonnost, spolehlivost, odpovědnost
– časovou flexibilitu
– manuální zručnost

Nabízíme:
– zajímavou práci formou dohody o provedení práce
– solidní platové ohodnocení
– zaškolení
– příjemný pracovní kolektiv
– zázemí stabilní společnosti
– nástup ihned nebo dle dohody

Stále také hledáme zkušené obchodníky pro prodej produktů a služeb společnosti Mopos Communications, a.s. Máte-li zájem u nás pracovat a obecně splňujete požadavky pro tuto pozici, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis na adresu společnosti nebo na email: info@mopos.cz.

Projekty

V průmyslové zóně Kladno-východ (bývalý areál POLDI) působí společnost Mopos Communications, a.s. jako dodavatel komunikačních služeb. Kromě telekomunikačních a internetových služeb nabízí společnost v areálu i další služby a řešení, jako např. výstavbu datových sítí, dodávky a správu výpočetní techniky, zabezpečení datových komunikací nebo kamerové a elektronické zabezpečovací systémy.

Obchodní a technické informace

Na uvedených kontaktech získáte informace obchodního, technického i organizačního charakteru týkající se produktů a služeb, právě probíhajících promo akcích a novinkách.

tel.: 312 645 901
email: kladno@mopos.cz

Přehled služeb (PDF, 537 kB)

Hlášení poruch

Tato linka slouží k nahlášení jakéhokoliv technického problému (závady) s používaným produktem / službou společnosti Mopos Communications, a.s.

tel.: 312 645 922

Kancelář

Dubská 255, 272 03 Kladno
provozní doba: Po-Pá 6:00-15:00

Najdete nás zde
Polyfunkční dům Rokycanova 2798 v Pardubicích, známý též jako Poliklinika VEKTOR, je navržen jako trvalá, občanská, sedmipodlažní, stavba s multifunkčním využitím a podzemním parkovištěm, která nabízí v lokalitě kvalitní prostory jednak pro komerční využití – kanceláře a jednak zázemí pro odborné nebo praktické lékaře včetně přidružených prostorů pro rehabilitaci, laboratoř, rentgen apod. Objekt je v provozu od dubna 2009.

Poliklinika Vektor

Objekt VEKTOR sportcentrum (Rokycanova 2901) slouží jako sport & fitness centrum. Nabízí zdravotní cvičení, pilates, powerjógu, cvičení aerobiku, posilování formou kruhového tréninku, spinning, cvičení s miminky a těhotenské cvičení, lymfatické a relaxační masáže. Součástí recepce je kavárna a hlídaný dětský koutek.

VEKTOR sportcentrum

Společnost Mopos Communications, a.s. v obou objektech působí jako dodavatel komunikačních služeb. Kromě telekomunikačních a internetových služeb nabízí společnost v objektu i další služby a řešení, jako např. dodávky a správu výpočetní techniky, zabezpečení datových komunikací nebo kamerové a elektronické zabezpečovací systémy.

Obchodní a technické informace

tel.: 466 612 305

Dispečink – servis a technická podpora

Toto pracoviště slouží k nahlášení jakéhokoliv technického problému (závady) s používaným produktem / službou společnosti Mopos Communications, a.s. Linka slouží zároveň pro zajištění technické podpory u vybraných služeb.

tel.: 464 007 799
email: podpora@mopos.cz

Regionální hydrologický informační servis poskytuje aktuální informace o stavu na vybraných vodních tocích. Informace jsou do systému přenášeny z hladinových čidel umístěných ve sledovaných lokalitách. V přehledu čidel (mapa nebo seznam) lze jednoduše zjistit aktuální stav výšky hladiny na vybraném vodním toku resp. dosažení konkrétního stupně povodňové aktivity (barevné odlišení jednotlivých stupňů). Informace lze zobrazit za určité volitelné období, data lze exportovat v tabulkovém formátu pro další využití. Odpovědné zástupce měst a obcí systém automaticky informuje o dosažení konkrétního stupně povodňové aktivity prostřednictvím SMS zpráv.

Systém využívá informace z Odborných pokynů ČHMÚ pro hlásnou povodňovou službu a aktuální data z měřicích čidel ve vybraných lokalitách.

Vstup do systému

Certifikáty

Ke stažení