GDPR přichází

25.05.2018

Jak jste nejspíš zaznamenali, dnem 25. 5. 2018 vstoupilo v platnost tzv. GDPR, neboli nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Ve společnosti Mopos Communications, a.s., v roli „správce“ osobních údajů dbáme na ochranu osobních údajů v souladu s platnou a účinnou legislativou. Podrobný popis, jak nakládáme s osobními údaji najdete na našem webu.

Elektromontér

01.02.2018

Hledáme kolegu na pozici elektromontéra!
Více informací o nabízené pracovní pozici naleznete v sekci Kariéra.

Do konceptu Aktivní bezpečnost sítě jsme zařadili produkt NetShield americké společnosti SnoopWall, což je další generace řešení pro řízení přístupu mobilních i pevných zařízení.
Více informací

FortinetMopos Communications, a.s. je autorizovaným partnerem společnosti Fortinet, dodavatele bezpečnostních řešení pro sítě, koncové body, aplikace, datová centra, cloud a přístup.
Fortinet

Městům a obcím nabízíme dodávky nebo rekonstrukci osvětlení místních komunikací, chodníků a veřejných prostranství. Vše od návrhové studie až po vlastní realizaci vybraného řešení. Dodáme řešení postavené na klasických výbojkách i na moderních úsporných LED světelných zdrojích.
Více informací

Revitalizace obecního rozhlasuZmodernizovat obecní rozhlas nemusí být vždy nákladná záležitost. Pokud máte v obci drátový (100V) obecní rozhlas nebo starší bezdrátový rozhlas s nefunkčními prvky nebo bez servisního zajištění, můžete za výhodných podmínek obnovit jeho funkčnost tam, kde je to možné, nahradit nefunkční části moderním systémem a rozšířit funkcionalitu o pohodlné ovládání pomocí počítače, včetně dálkového vstupu a přípravy relací.
Více informací

AddNetMopos Communications, a.s. je autorizovaným partnerem pro prodej a implementaci technologií a služeb společnosti Novicom, především řešení AddNet, systému pro IP správu rozsáhlých sítí.
AddNet

S platností od 1. 2. 2016 dochází k úpravě Všeobecných podmínek poskytování služeb elektronických komunikací společnosti Mopos Communications, a.s. Úprava dává do souladu Podmínky s novelou zákona o ochraně spotřebitele, která nově dává uživateli služeb právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je v případě služeb elektronických komunikací Český telekomunikační úřad (www.ctu.cz).

Všeobecné podmínky poskytování služeb elektronických komunikací v platném znění

wifi1Do Vánoc sice ještě zbývá nějaký ten pátek, ale my nadělujeme dárky již nyní! V průběhu prosince opět navyšujeme rychlosti přípojek k internetu v regionu Šumava. Více informací o změnách naleznete na Region Šumava.

Kontaktujte nás

Pokud máte nějaký dotaz, připomínku nebo potřebujete poradit, neváhejte nás oslovit.

Pokračovat